D'Harmonie | DJ Sven Ornelis
de Mèt duvelt
D’Harmonie Asse bestaat uit een enthousiaste groep muzikanten die wekelijks het beste van zichzelf geven en hun gezamenlijke passie beoefenen. Sinds 2022 staat d’Harmonie onder de muzikale leiding van dirigent Gregory Willems.
De Koninklijke Harmonie Sint-Cecilia Asse, zoals de vereniging voluit heet, werd in 1811 opgericht om mee te gaan in processies en om straatoptochten op te vrolijken. Na meer dan 200 jaar is de harmonie een bruisende vereniging met een rijke traditie en een eigentijdse aanpak. Dat bewijst deze ‘oude dame’ keer op keer met originele conceptconcerten en tal van live optredens.
Met zijn jarenlange ervaring en expertise weet hij precies hoe hij de perfecte sfeer kan creëren en je gasten kan laten dansen tot in de vroege uurtjes. Van de beste klassiekers tot de nieuwste hits, DJ Sven Ornelis weet precies wat jullie willen horen en zal de Markt gegarandeerd laten swingen!